Vysokohorský kemp – závěrečná příprava před New York Marathonem!!!!

Tak místo plánovaného soustředění na Kanárských ostrovech jsme zase v Livignu!!!! (Muži muži, to mi budeš muset vynahradit…..) Ne, to byl vtip. Po racionálním zvážení a “poctivé přípravě” jsme se rozhodli změnit plány. Sice trénink v teple u moře by pro mě opravdu byl zážitek a odměna, ale přece jen…. ambice skvělého výkonu v Americe jsou natolik velké, že jsem nechtěla riskovat a budu doufat, že na odměnu bude čas po maratonu. 

Odjeli jsme 9.10. a jsme tu až do 21.10. Plán zní jasně. Co nejvíce tréninkových hodin v odpovídajících intenzitách, “dodělat” sílu a kvalitně zregenerovat. Bohužel můj masérský tým musel zůstat doma, ale to je cíl pro příště. Pro náhled… zde tréninkový plán:

Objemové tréninky mám za úkol běžet v co nejnižších tepech (do 130), ANP zejména pocitově (hlavně ne nad ANP). Odpolední fáze jsou víceméně udržovací a kompenzační.

Tréninkový den vypadá takto:

7:30 budíček a rozcvička 4km v doprovodu Bellči
10:00 dopolední fáze
16:00 odpolední fáze

V případě dotazů, klidně pište, ráda odpovím 🙂

Prozatím zvládáme vše, počasí parádní. Posuďte sami 😉

Video z dnešního stříďáku. Pocity smíšené…. Tempo, tepy super. Trenér spokojen. Se mnou je to horší… Vidím velké nedostatky. 🙂 Ale prý je na to čas 🙂

 

 

 

  

 

13 komentářů pro „Vysokohorský kemp – závěrečná příprava před New York Marathonem!!!!“

Můžete reagovat nebo provést trackback tohoto příspěvku.
  1. Zkouším klikat na ten náhled tréninkového plánu, ale nic se mi neotvírá, na tom malém obrázku ani s brýlemi při špatném zraku nevidím. 😉 Přeji úspěšnou přípravu a ještě úspěšnější závod!

  2. Evi, zavidim prostředi, tu dřinu ne. Ale je vidět, že Tě to bavi a to je nejduležitějši. Když Tě vidim, jak makaš, tak dostanu taky chuť do běhani. Škoda jen, že mně brzy přejde!:) ahoj a ať se daři!

  3. Vypadá to pěkně, tréninky tedy jsou v nadmořské výšce kolem 1800 – 2000 metrů? Na těch tepech 130 si mám představit jaké tempo? Odhaduji, že tak 4:30, či i o málo rychleji, že? Velmi jsem zvědav, jestli v NY padne český rekord, běh tempem pod 3:30 je dost “fičák”. 🙂 Koukám, že se soustředění blíží ke konci, vše zatím probíhá, jak má? Jinak díky moc za to sdílení, pak se i lépe fandí, pokud člověk vidí průběžně přípravu. Tak ať vydrží zdraví i nadšení aź do závodu!

  4. Prěčetl jsem si Vaš članek v časopisu BĚHEJcom kde se zminüjete o hobicich.Vysokohorský kemp se Vam určitě povedl a prěji Vam Vmnoho úspěchů v MARATONU NEW YORKU. Sam jsem se ho učastnil v roce 2014 pravě jako tkz hobik prěji aby se Vam libil jako mě .Vas rozhodně potěší docileny čas ale mě bylo lito když jsem proběhl cílem a vše skončilo. Jěště jednou hodně štěstí

  5. Zdravím,k přečtení Vašeho článku v časopise běhej..jsem se zatím nedostal,ale komentaře v bohatem nazorovem spektru jste možná shledla a pořečetla v komentářích…chci rozjet běžec.školu pro hobíky/ celkem 159…! stojí to za přečtení/….ano, ja jsem byl ten první,ktery jsem si to dovolil víc jak parafrázovat s J.Cimrmanem…ano.bohužel nejste mou oblíbenkyní..i kvůli exhibování s tou belou,aler i tak…sorry…ať se Vám nejen běžecky daří…s Akad.25

  6. Tak už se Vám to blíží, přeji v neděli co nejlepší formu a nejpříznivější podmínky. Škoda, že v blogu teď není nic nového, těším se na případné aktuality!

  7. Chapeau!! Fantastický výkon a ohromná gratulace! Sledovat českou běžkyni, jak bojuje s Keňankami je úplne neskutečné a člověka až mrazí, kam až to můžete při současném progresu ještě dotáhnout. Připomíná mi to Romana Kreuzigera a jeho vstup do velké cyklistiky. Příští rok Vám budu opět držet palce.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.