Vítejte v novém roce 2018

Rok 2017 se již stal minulostí a je za námi i čas bilancování. Já jsem s minulým rokem velmi spokojena, až na zranění, které mě pořádně potrápilo na jaře. Díky ale skvělé péči Romana Salaje a Richarda Jisla byly velké závody zachráněny a byly z toho parádní výsledky. K minulosti už bylo ale řečeno dost…. Co mě tedy doufejme čeká?

Představte si, že se vrátím na lyže. Pojedu Bedřichovský night light maraton – 35km volně. Sice mám nalyžováno jen 100km, ale ráda podpořím lyžařský oddíl, ve kterém jsem strávila téměř celou lyžařskou kariéru. Musím přiznat, že se docela těším. Tentokrát to pro mě bude závod = zábava a ne touha po výsledku jako to bylo v lyžování dřív. Nicméně, nejedu na výlet, ale kvalitně potrénovat.

13.1. pak odjíždíme na vysokohorské soustředění (už zase do Livigna). Tam bude příprava zaměřena na objem. částečně na lyžích a částečně běžecký. První běžecký závod mě letos čeká 5.3. v Holandsku – 20km.

Dalším startem by mělo být MS v půlmaratonu 🙂

Ten čas letí….. proto užívejte každý den s radostí. 

Ještě jednou všem přeji Úspěšný a šťastný rok 2018!

Vaše EVN

 

Jeden komentář pro „Vítejte v novém roce 2018“

Můžete reagovat nebo provést trackback tohoto příspěvku.
  1. Ahoj Evi. Zdravím Tebe i Martina a přeji Vám, abyste se i nadále měli moc rádi, abyste byli zdrávi a štastni po celý letošní rok a samozřejmě i příští léta. Moc Tě Evi obdivuji, jakou máš stále vitalitu a snažiš se být pozitívní. Aspoň tak se mně jeví Tvé webové stránky. Žasnu, že se těšíš na tréninky i na závody. Já jsem z nich měla vždycky hroznou trému. Chtěla bych taky chodit trénovat, ale vždycky si řeknu, že je třeba ještě udělat to a tamto a pak mne bolí nohy a už se mně nikam nechce.A taky mám problém, abych druhý den v práci k něčemu vypadala, protože se mně potí hlava, takže jakákoliv frizůra jde do háje.To se Ti tady pěkně zpovídám. Ale už toho nechám. Zkusím to zase běhat a uvidím, jak dlouho mně ta aktivita vydrží. Kdybys mně chtěla poslat pár rad či zkušeností, tak bych byla ráda. Nevím, jak se Ti mail zobrazí, ale já ho píšu ve slabě červené barvě a hrozně špatně ho vidím. Tak se oba mějte a přeji příjemný pobyt v Livignu, na které s láskou vzpomínám, protože jsem tam prožila svatební cestu. No,svatební cestou jsme to nazvali, protože jsme tam jeli tenkrát krátce po svatbě na soustředění. Ahoj Hana

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.