3/5/10/15/20M SC APC LC APC, SM, Simplex režimu single core fiber optic patch kabel Kabel 3.0 mm FTTH optický propojovací kabel

Dostupnost: Skladem

SKU: w96

261.41 Kč

3/5/10/15/20M SC APC LC APC, SM, Simplex režimu single core fiber optic patch kabel Kabel 3.0 mm FTTH optický propojovací kabel

Aplikace:

CATV

Optické vlákno komunikační systémy

Přenos dat optickým vláknem

Budově přístup k síti

Kabelážní systém, ODF

Aplikace FTTX

Vlastnosti:

Nízký vložný útlum a zadní reflexe ztráty

Dobrý echangeability

Dobrá Trvanlivost

Vysoká teplotní stabilita CE,ROHS,FCC

Vlastnosti:

1) typ Konektoru: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

2) Objímka End-face: PC, UPCAPC

3) Základní Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um nebo 62.5/125um)

4) Kabel Množství: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores

5) Průměr Kabelu: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm

6) Délka Kabelu: 1, 2, 3 m nebo na míru

7) typ Kabelu: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Obrněná

Číslo Modelu SC APC LC APC Patch kabelkabel G657B3konektor modelu SC APC LC APCZnačka WowphoonPrůměr 3.0 mmVlákno Typ Single ModePůvod KN(Původu)

Štítky: vlákno sc, lc optické, LC UPC, optický konektor lc, fiber optic lc, drop vlákno, ftth nástroj, kabel drop vlákno, převést vlákno, fiber lc upc.

Napsat recenzi

Hodnocení