50 Přadénkách Vyšívací Nit Cross Stitch Vlákno Řetězec Náramek s Jehlami pro Přátelství Náramek

Dostupnost: Skladem

SKU: w842

154.45 Kč 126.56 Kč

CO získáte: vyšívací nit, která je ideální pro začátečníky, aby se vaše přátelství náramek

ZÁŘIVÉ BAREVNÉ ŘETĚZEC: přátelství náramek řetězec má cca. 50 světlé barvy za balení, skvělé pro výrobu cross stitch vzor, náramky přátelství a dalších křížkové projektu

SILNÉ VYŠÍVACÍ NITĚ: vyšívací nit je vyrobena z nitě dlouhé a zahrnuje 6 pramenů

VYŠÍVACÍ JEHLY: náramek řetězec dodávek přijít s 16 zlaté oko jehly na vyšívání # 3-9, ideální pro bavlněné nebo stuha výšivky a přátelství náramek, ruční práce

Přidat zářivé barvy do svého řemesla projekty s tímto Vyšívací Nit.Tam jsou 50 přadeno vyšívání floss a bonus sada zlaté oko jehly v každém balení, každé přadeno obsahuje 8 metrů dlouhý a obsahuje 6 pramenů, které umožňuje snadné oddělování a vytváření vzorů v tenké nebo tlusté čáry.Ať už děláte ruční práce, cross-šití, nebo needlecraft projektu, toto vlákno vyšívání floss, že 50 barev na výběr, takže je to různorodé a všestranný sortiment.

Podrobnosti O Produktu:

Množství: 50 přadénkách vyšívací nit, 8m za přadeno a je složena ze 6 pramenů

Materiál: vlákno

Barva: náhodné barvy,nelze přijímat zadané barvy.

Obsah Balení:

50 x přaden nití výšivky

16 x zlaté oko jehly vyšívání

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Materiál DalšíTyp Šicí nitěPoužití Kříž-StehPůvod KN(Původu)

Štítky: dmc vyšívací nit sada, dcm vyšívací nit, dmc vyšívací nit karty, dmc tiskárny nit originální, dmc výšivkou květin, dmc vyšívací nit duha, dmc vyšívací nit box, dmc neonové vyšívací nitě, kouzelná výšivka nit, dmc bavlna vyšívací nit.

Napsat recenzi

Hodnocení