Nové Bílé S-01 Skládací Rukojeť Bojiště Artefakt Pomocné Hru Zvládnout Artefakt Modely Výbuchu

Dostupnost: Skladem

SKU: w840

130.70 Kč

S-01 Skládací Multi-Funkční Bojiště Rukojeť

Typ Hry Stroje Příslušenství: Bojiště Zvládnout, Střelba Rukojeť

Použitelné Produkty: Chytré Telefony

Rozměry výrobku: 33 mm * 42 mm * 25

Hmotnost výrobku: 84G [Včetně Obalu]]

Obsah Balení: Dárkový Box + S-01 Bojiště Rukojeť Sada

Materiál: ABS + PC

[Doprava a Logistika]]

Velké Množství Výrobků Patří Vysoká Hustota Nákladu.Obecně platí, Že Jsou Dodávány prostřednictvím Logistiky a Nákladní Společnosti: Jiayunmei, Debang, Aneng, Čínské, Baiteng, Wangpingda, Xinfeng, Youspeed, (Malé Množství a nízká Hmotnost Bude Dodáno Expresní: SF, yunda) Nákladní Podléhá Skutečné Hmotnosti.Protože Vzdálenost Se Liší od místa na Místo, Nákladní Je Také Odlišné.Cena za Dopravu výše uvedené Je Jen Počáteční Odhad!Budeme Jednat s Logistické Společnosti se Snaží za co Nejnižší Možné Přepravné.

Poznámka: aby bylo možné Chránit Zájmy Kupujících a Prodávajících, Prosím Zkontrolujte Zboží osobně, Když Kupující Znamení pro Ně. (Pokud Kupující Nemůže převzít Zboží osobně, Prosím Také Vysvětlit Jeho Rodina, Vrátný a Personál v podatelně) a pokud se Vám To podepíše bez Pečlivé Kontroly, Budete Zodpovědný za Následky!Věnujte, Prosím, Pozornost!

1. Zda Lepicí Páska Má Známky řezaný;

2. Zda Vzhled Box Je Poškrábaný, Poškozený, a Stopy po Pádu Nebo Sekundární Balení.

Pokud výše uvedená Situace Nastane, Prosím, Otevřete Krabici a Zkontrolujte, zda Je před Podpisem za To.Nepoužívejte Podepsat před kontrolou.

(Expresní Doručení, Logistika Personál nemá Žádné Právo, aby se Zabránilo Rozbalení.Prosím, Převzít Iniciativu, aby Výkon svých Práv)

[Obecná Pravidla po-Prodejní Podmínky]]

1: Kvalita Produktu Problém: Většina Produktů Společnosti Prošly Zkouškou před Vstupem do Skladu.Když Jsou Odeslány Znovu, Tam Bude Kontrolní odběr Vzorků pro Vzhled, Balení a Jiné Škody před Odesláním, budeme se Snažit v Našich silách Snížit Míru Opravy Výrobků, ale Dávejte Pozor na to, Že Elektronické Výrobky nebudou Mít 100% Problémů, Nechat o Samotě?Proto Je Normální Mít Nějaké Opravy.

2: Opravy Výrobků: Pokud Výrobek Má Problémy s Kvalitou a Není Poškozené Lidské Bytosti, Může Kupující Použít Kumulativní Metoda v Rámci Záruční Doby, po Špatné Výrobky Mají Nahromaděné na Určitou Částku, Budou Zaslány Zpět na Výměnu zároveň.Vyměněné Produkty Mohou Být Odeslány Zpět Společně s Objednané Zboží, Pokud je Třeba je Objednat. (Firma Není Odpovědný za Zpáteční Lodní Produktu, Opravu a Zákazník musí Zaplatit za To.)

3: Návrat Problém:

(1) Různé Výrobky Mají Odpovídající Záruční Doby.v Případě Problémů s Kvalitou a Non-Lidská Poškození během Záruční Doby, Nové Produkty Mohou Být Nahrazeny. (V závislosti na Stupeň Poškození Části Vzhled)

(2) v Případě jedné Smíšené Šarže Produktů Má Vážné Problémy s Kvalitou a Kupující musí Vrátit Zboží, Prosím, Zkuste se Obrátit na Pracovníky Naší Firmy, Do 7 Dnů po Obdržení Zboží, jak Vyřešit Problém, pokud To Překročí Zadaný Čas, To Nemůže Být Vrácena. (Návrat Předpoklad Musí Být, Že Část Vzhled a Balení, aby Zůstaly Neporušené a Čisté, a Tam Nesmí Být Žádné Poškození Nebo Opotřebovaný Známky)

(3) Pokud Není Problém s Kvalitou Samotného Výrobku, Je Man-made Poškození, Je-Li Obal Poškozen, a Záruční Doba Je Překročena, Nemůže Být Vrácen.

Prosím, Zabalit a Chránit se Vrátil Produkty, aby se Zabránilo Silnici Tlak Škod a Zbytečných Ztrát.Použijte Poznámka k indikaci Problém s Kvalitou, a Uveďte Své Jméno, Kontaktní Číslo, a Číslo nákladního Listu.

Značka NoEnName_NullTyp GamepadyKompatibilní Značka/Model Mobilní Telefon Univerzální

Štítky: ovládání hry, gamepad s drátem, usb wired controller controle pro microsoft xbox o, dexp gamepad, gamepad telefon, joypad usb, Ovládání, android gamepad, ovládání pc, gamepad x box.

Napsat recenzi

Hodnocení