Tvůrčí keramická váza dekorace Skandinávské černá a bílá lidská hlava 3D umění sochařství vázy, obývací pokoj, stůl, pult váza

Dostupnost: Skladem

SKU: w443

932.35 Kč 745.88 Kč

Zobrazit Kupující Top Kvalita; cena Rychle; doprava Konkurenceschopná; Shipping k dispozici, Nejlepší a Včasné Služby Drop; 100% Spokojenost; Můžete kombinovat všechny položky z našeho skladu společně!!Balíme každý balíček velmi pečlivě chránit dorazil v dobrém stavu!!ujistěte se, že se k vám dostanou v dobrém stavu.Aktualizovat položky každý týden, můžete získat spoustu nejnovější styl položek od nás.Zásilky Jsou dodávány pouze po zaplacení obdržel. 1.Položky Poskytnout EMS DHLor, Letecky za způsob dopravy. 2.Jsme Přepravní: 3.Bez 1) lodní dopravy na vybraných zemích.Prosím, zkontrolujte, zda Přepravní Balení seznam podrobnosti.Zdarma 2) Dispathing hladce a rychle, můžeme loď předmětů prostřednictvím jiné kurýrní službou.Rozhodnutí z nás je konečné.Čas: 4.Dodání EMS&DHL express doprava obvykle trvá 3 až 7 pracovních dnů, závisí na zemi, dodáno nejlepší vzácných případech, přísné vlastní vůle, bude dodací lhůta trochu delší, prosím, buďte trpěliví. 5.Nejsme odpovědni za jakékoliv nehody, zpoždění nebo jiné problémy, které jsou odpovědnost z přepravní službu.Dovozní poplatky nebo poplatky 6.Jsou kupující s odpovědností.Podívejte se na svou ADRESU 7.Prosím opatrně při zpracování objednávky.Kontaktujte 8.Cítit nás s jakoukoli otázku, nabídneme vám vyhovující odpověď.Uvádění objednávky, prosím, potvrďte ceny a 1.Před další podrobnosti s dodavatelem.Bude jen loď 2.Jsme výchozí aderess v alipay.Pokud nechcete, informujte nás.Ujistěte se, že jste 3.Prosím, přečtěte si celý popis a souhlasíte s tím, aby transakce před nákupem.Možná bude nutné vymazat Objednávky celními ve vaší zemi.Prosím, zkontrolujte, zda vaše objednávka bude účtován dodatečná dovozní cla, daní nebo jiných celních související poplatky.Dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky budou shromažďovány rejdařská společnost při dodání.Nejsou zodpovědní za Dodavatele zpoždění způsobené Celní Oddělení ve vaší zemi.Dodatečné náklady nebo zpoždění může dojít během mezinárodního obchodu.Jsme upřímně doufám, že nechcete používat dodatečné náklady na dovoz nebo celní odbavení zpoždění jako důvod k požadování náhrady nebo odjezdem negativní zpětnou vazbu.Zpětnou vazbu Jsme závislí na naši pověst a spokojenost zákazníků uspět.Proto.Vaše zpětná vazba je velmi důležité, prosím zanechat dobrou zpětnou vazbu, pokud se dostanete spokojeni s naší zboží a služby.Péče o naše vážené zákazníky 2.Jsme a vždy budeme snažit, aby vám pomohl. 3.prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a ukazuje, můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy. 4.Pls kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevřením jakéhokoli sporu na místě.Pomůžeme vám vyřešit problém.Politiku Vrátí 1. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, můžete vyměňovat položky.Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky. 2. Kupující je povinen nás kontaktovat do 3 pracovních dnů od doručení, pokud chtějí výměny vadné nebo nesprávně dodané položky.

Číslo Modelu 00Značka LISMVelikost MMateriál KeramickéStyl EvropaFunkce Stolní Vázy

Štítky: fialová váza, hlavy hrnec, keramická hlava váza, prostor, tabulka, skandinávské váza, černá keramická váza, keramická socha anděl, kolem sochy, hlíny keramické plastiky, stříbrná váza.

Napsat recenzi

Hodnocení