Vintage Vestidos De Novias Zlato Pošity Korálky Krajka Polovina Rukáv Bling Bling Ples Šaty Svatební Šaty Roku 2018

Dostupnost: Skladem

SKU: w368

5 443.82 Kč

Za prvé, to je pro nás velkou ctí, že můžeme, aby šaty pro vás.když umístíte objednávku, budeme potvrdil všechny informace s vámi, aby se krásné šaty pro vás.pokud není žádná odpověď, budeme dělat šaty pro vás s velikost a barvu si vyberete.nebo si můžete nechat nám zprávy o jednotlivých requirmements o tom, že šaty, budeme odpovídat na vás okamžitě.

I když se snažíme se s tím vypořádat no, měli by jsme být stále potýkají s problémy a complaintes.pokud se tak stane,pls naleznete na našich regualations o vrácení peněz a vrátit se!

1)Naše Storno Podmínky

-Objednávky zrušena do 24 hodin od potvrzení platby bude mít nárok na plnou náhradu.

-Objednávky zrušena 1-3 dnů po potvrzení platby bude mít nárok na částečnou refundaci sestávající z plné přepravní náklady a 50% nákupní cenu produktu.

-Objednávky zrušena po 3 dnů od potvrzení platby bude mít nárok na částečnou refundaci sestávající z plné přepravní náklady.

2)Vracet se pro Výměnu nebo Vrácení peněz

Když jste obdrželi, že šaty, pls zkuste to a kontaktujte nás do 7 dnů.bychom se snažit v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problém.

Pokud jste trval na tom, returing šaty, bychom náhrady částečné peníze pro vás a vy byste zaplatit přepravní poplatky sami.doufám, že se vám může porozumět, že všechny šaty, které jsme udělali by být přesně podle vašich požadavků.

Šaty je Velikost jste si Objednali, ale nesedí vám dobře, ale vešly na měření, které jste dal,šaty nemohla být vráceny nebo vyměněny.

Jako naše šaty jsou vyrobeny s další textilie v švy.můžete nechat své místního krejčího, aby vám pomohou změnit to na vlastní náklady.

Pls poznámka: pokud vaše objednávka specifikace lišit od konečné dimenzování žádost výrazně,změna velikosti, nemusí být možné.

Nastavení obrazovky vašeho počítače se může změnit barvu fotografie zobrazené na barvu grafu z mého obchodu.Mírné barevné nesoulady mezi barvu vašeho oblečení a barvy zobrazeny na obrazovce, nemusí znamenat, že šaty je vadný nebo misshipped.Nicméně, pokud jste si jisti, že jste obdrželi zboží ve špatné barvě.Pls kontaktujte zákaznický servis, aby zjistili, zda vrátit nebo vrácení peněz je možné.

Šaty Délka Podlahy-DélkaPas PřírodníRukáv Styl PravidelnéZnačka YSFSkutečné Obrázky AnoTyp Obrázku Skutečný ObrazVýstřih ZlatíčkoDekorace NášivkyPro Těhotné Ženy NoMódní Prvek vintageVlak Sweep/ Kartáč VlakČíslo Modelu YSF0283Vykostění AnoLinging AnoDélka rukávu(cm) PůlSilueta Plesové ŠatyPostavena v Podprsence AnoSvatební Šaty Tkanina TylTyp Položky Svatební ŠatyZadní Design TlačítkoVestavěný Podprsenku Ano

Štítky: krátké šaty s ocasem, šaty st, nevěsta ocas, dlouhý vlak svatební, mariee, velké šaty, míč šaty červené, svatební šaty s bling, krystal svatební šaty, yiiya.

Napsat recenzi

Hodnocení