1,2 M Lidské Klepadlo míč, nafukovací Nárazníku Bubble fotbal, Zorb Ball Dospělé

Dostupnost: Skladem

SKU: w155

2 940.84 Kč 2 734.98 Kč

1,2 M Lidské Klepadlo míč, nafukovací Nárazníku Bubble fotbal, Zorb Ball Dospělé Popis Produktu Bubble Fotbal, nebo zorb fotbal, je kombinuje nejlepší aspekty dvě zcela různé věci, aby vytvořili skutečně jedinečný zážitek.Dobře-miloval sport, fotbal se hraje na obří bubliny je to, co vytváří pojem bubble fotbal - zajímavý zvrat pro vás vyzkoušet a hrát, to se stává neuvěřitelně veselý aktivitu vyzkoušet všechny typy lidí, ať už je to přátelé, rodina nebo dokonce i kompletní cizími lidmi.Máte zaručeno, že mají fantastický čas!Kromě toho, Bubble Fotbal je nový bláznění zametání po celém světě.Je to rychle se pohybující sport, který si budou moci vychutnat děti i dospělé.Chráněn velká nafukovací bubliny hráči se snaží hrát fotbal s veselý výsledky.Zúčastnit nebo jen koukat, jak se hráči narazit a porazit každého jiný, jako humanbumper auta, zatímco hrát fotbal.Tuto hru lze hrát na libovolné volné travnaté plochy, astroturf nebo krytá sportovní hala.

Otázky a Odpovědi: Q: Kde koule používá?O: nejoblíbenější místa, kde bublina koule jsou používány jsou: • Zábavní parky; • Fotbal nebo jiné podobné sportoviště; • Školní haly; • Větší vnitřní místech, jako arénách a různých halách; • Pláž nebo Sníh pole; • Jakékoliv park s trávou trávníku; • Bazény s mělkou vodou; • Speciálně vyrobené arénách nebo bazény pro bublina koule.Q: Bude se dostanete zraněný uvnitř Bublina míč?A: Ne.To je jeden z nejbezpečnějších fitness aktivity ve světě, protože ty jsou bezpečně chráněny vzduchu míč.Každý míč je dodáván s 3-way bezpečnostní systém: 1. Ochrana ovzduší. 2. Úchyty na držení. 3. Bezpečnostní Pás/Pásy.Q: Jak nafouknout bubliny koule?A: koule jsou nafouknuté vzduchem elektrické vzduchové čerpadlo.To trvá asi 90 sekund, aby nafouknout míč.

Udržovat a Skladování: Dezinfikuje a čistí míč pravidelně .Podívejte se na míč před použitím.I když těžké,pls zabránilo možnosti poškození.Po použití, prosím, vyjměte drobnosti vně a uvnitř koule.Před balení, ujistěte se, že míč je čisté a suché.Pak ji skladovat v chladném a suchém místě.

Opravy Pokyny: přesně Zjistit, kde únik je.Naplňte stříkací láhev se směsí vody a mýdla a sprej liberálně na bubble míč podél švů.Si všimnete, že roztok začne bubliny nahoru, kde se únik nachází, takže vzít na vědomí pozici otvoru.Připravte otvor pro záplatování.Suché švu vypnout, a ujistěte se, že je úplně vypuštěný před pokusem o opravu švu.Pokud máte patch kit, který přišel s míčem, můžete použít prep solutionto důkladně čistit materiál před pokračováním.Třením alkohol také pracuje.Použít instalatér lepidlo na švu a nechte zaschnout asi 15 minut.Pokud je to možné, použít nějaký lepidlo na vnitřní švu, stejně tak, že se šíří ven a poskytuje další vrstvu ochrany, když bublina míč těsniva.Vyplnit bublina míč na půli cesty se vzduchem a čekat dalších 30 minut nebo tak, aby se ujistěte se, že lepidlo zcela zaschne.Inflat položku úplně a sprej znovu s mýdlem a směsí vody, aby se ujistil, že otvor je opravdu pevné.Funkce je vyrobena z ECO-Friendly PVC, To znamená, že materiál je Eko Šetrné a Zdravé, Jestli každém případě, že je poškození s otvorem,můžete jen opravit to 2 roky záruka Specifikace Barva: Transparentní Materiál: 0.8 mm PVC Eco-Friendly Průměr: 1,2 m / 3.93 ft Hmotnost: 9 kg / 20 kg velikost Balení: 40cmx35cmx30cm / 15.7x13.8x11.8 palcový

Obsah balení 1 x 0,8 mm Eco-Friendly Nárazníku Míč 1 x Uživatelská Příručka

Poznámky: nebudeme dodávat na PANENSKÉ OSTROVY, PUERTO RICO, ALJAŠKA, HAVAJ a GUAM zdarma.Musíme počítat expediční poplatek navíc.KOUPIT, Budeme vás kontaktovat a vypočítat pro vás.

O VEVOR

Taicang Vevor Strojní Zařízení CO.,LTD .Jsme provozuje více než 1000 druhy strojů, zařízení, výrobků,a zabývá přeshraničním podnikání na 10 let.V současné době máme více než 200 zaměstnanců.

Náš koncept je na Trhu-orientované, založené na zákaznický servis

Během let praxe jsme získali cenné zkušenosti v oblasti mechanických zařízení průmyslu,což nám dává příležitost sloužit firem z různých zemí.V budoucnu,budeme dát plnou hru na naše silné stránky v mechanické zařízení průmyslu,a aktivně se podílet na výstavbu Ekonomické Pásu Silk Road a 21. Století Námořní Silk Road sdílet vysoce kvalitní výrobní kapacity a vzájemného prospěchu.

Typ Tepelné Čerpadlo Ohřívač Vody DílůČíslo Modelu 1.2MCQPPQ00000001V0

Štítky: tepelné čerpadlo vzduch, bubbl, Tepelné Čerpadlo, spirulina, mosaz klepadlo, tepelné čerpadlo voda, míč lidské, tepelné čerpadlo ohřívač vody, čínské dveře klepadlo, ivermectin.

Napsat recenzi

Hodnocení