YJZT 14.7*14.7 CM BABY NA PALUBĚ Krásné Výstražné Znamení Barevné Auto Samolepka Dekorace Grafické Cartoon C1-5570

Dostupnost: Skladem

SKU: w1329

40.52 Kč 24.40 Kč

YJZT 14.7*14.7 CM BABY NA PALUBĚ Krásné Výstražné Znamení Barevné Auto Samolepka Dekorace Grafické Cartoon C1-5570

Samolepka má 3 části:

Papírové Podložce Nálepka Jasný Přenos Pásky

1 Očistěte povrch, kde obtisk bude nainstalován.

2 Pomalu odstranil papírové podložce ujistěte se, že vaše obtisk zůstává přilepená na jasné převod pásku.Pokud je součástí vaší obtisk zvedá s podporou, tisk na papírové podložce zpět dolů proti tomu, dokud to zůstane přilepená na převod pásku.

3 Jakmile je váš obtisk je oloupaný pryč od zálohování, line-up a místo vaší obtisk proti povrchu, na který bude použita.

4 Pomocí kreditní karty, squegee, nebo něco podobného hladké dolů nálepku, ujistěte se, že je zcela přilepená k povrchu.

5 Opatrně A Pomalu vytáhněte přenášecí pásky z vašeho nálepku, ujistěte se, že vaše nálepka je přilepená k povrchu.Pokud vidíte část obtisk není uvolnění z převodu pásku, stiskněte ji zpět na povrch a opakujte proces.

Typ Štítku Auto TěloPoložka Délka 0cmKategorie SamolepkyZnačka YJZTPoložka Výška 14.7cmTyp Lepidlo ŠtítkuŠířka Položky 14.7cmModel Varování ZnámkyBalení Není PřibalenNálepka Umístění Celé TěloTyp Materiálu VinylNázev Modelu c1-5570Položka Průměr 0cmDesign SlovaTyp Položky Samolepky

Štítky: pyžamo salamander, sprchový sloup 23cm, točivý moment těsnění kanada, punčocháče usb tepelné, timewolf w34 popruh, sdxc 64gb kingston, smok cívky 06 sever, w251 parkovací světlo, měniče točivého momentu f.

Napsat recenzi

Hodnocení