Pet Topení Mísy s Automatickou Pes Zásobník Vody pro Kočky #W0

Dostupnost: Skladem

SKU: w12007

958.28 Kč 479.25 Kč

Body:

1、Pet Topné Misky: Tepelná ochrana misce s vodou, je velmi vhodná pro prevenci vody nebo potravin před mrazem v chladné zimě, tak, že domácí zvířata mohou pít vodu při pokojové teplotě, což je zdravé

2、Automatické Topení a Konstantní Teplotu: V zimě, majitel obvykle věnovat větší pozornost stravě psů a koček.Topné misky lze udržovat konstantní teplotu, takže není třeba se obávat zamrznutí vody.

3、Keramického Materiálu: Keramický materiál, dobrá tepelná odolnost, bezpečný pro domácí mazlíčky, buďte ujištěni, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

4、Odvod Tepla Design: Tam je odvod tepla otvor v dolní části pet zásobník vody a topná deska je odnímatelná, který může být použit ve všech ročních obdobích.

5、Vhodné pro domácí zvířata, jako jsou kočky, psi, králíci a slepice.

Popis: Proč zvířata potřebují topení mísy?

1. Kočky, psi a další domácí cubs pitné vody při pokojové teplotě, v zimě bude mít vliv na žaludek a střeva, a oni potřebují pít teplé vody.

2. Pro některé starší psi, zejména ty, kteří s gastrointestinální problémy, pití studené vody v zimě dojde k poškození trávicího traktu, takže je třeba pít teplé vody často ke snížení podráždění.

Vlastnosti:

1. Pet Topné Misky: Tepelná ochrana misce s vodou, je velmi vhodná pro prevenci vody nebo potravin před mrazem v chladné zimě, tak, že domácí zvířata mohou pít vodu při pokojové teplotě, což je zdravé

2. Automatický Ohřev a Konstantní Teplotu: V zimě, majitel obvykle věnovat větší pozornost stravě psů a koček.Topné misky lze udržovat konstantní teplotu, takže není třeba se obávat zamrznutí vody.

3. Keramického Materiálu: Keramický materiál, dobrá tepelná odolnost, bezpečný pro domácí mazlíčky, buďte ujištěni, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

4. Odvod tepla Design: Tam je odvod tepla otvor v dolní části pet zásobník vody a topná deska je odnímatelná, který může být použit ve všech ročních obdobích.

5. Vhodný pro domácí zvířata, jako jsou kočky, psi, králíci a slepice.

Specifikace:

Velikost: o 18*18*8.5 cm/7.08*7.08*3.35 palec

Materiál: keramické a topné desky

Teplota asi 28℃

Vhodné pro: kočky, psi, králíci, slepice, atd.

Vzor: Evropský standard

Balení Seznam:

1*Miska

Použitelný Psí Plemeno UniverzálníFunkce Odolný + bezpečnéVelikost about 18*18*8.5cm/7.08*7.08*3.35 inchPůvod KN(Původu)Objem 500mlNázev Položky Pet mísy topeníJméno MísaVhodné pro kočky, psi, králíci, slepice, atd.Typ Položky MiskyTyp PsiMateriál keramické a topné desky

Štítky: vyhřívaná dobytek misce s vodou, pes velký zásobník vody, mini instant topení voda dávkovač, miska dog, x pes zásobník vody, pet mísy tepla, kotě mísy dřevo, pes dodavatele omáček-není snadný, vážení pet mísy, PET.

Napsat recenzi

Hodnocení