MAD FUNGUJE vyměnitelné označení nástroj 0.15/0.2/0.3/0.5 mm Z9V9

Dostupnost: Skladem

SKU: w11957

463.78 Kč 245.72 Kč

Značka:MADWORKS

Stav:100% Zbrusu Nový

Pracuje Na: Plastový model (ABS, PVC), Pryskyřice model

Pozornost:

Doporučuje se používat Tamiya (74040) nebo OFLA (AK-1) pero nůž jako Rukojeť, a použít ruce, aby se to.Je dodáván s blade pouze, rukojeti se prodává samostatně.Každý nákup bude jen přijít s 1 čepel s velikost si vyberete.

Je doporučeno, že čepel bude srovnán se zemí do modelu část.Úhel by neměl překročit 45 stupňů.Nepoužívejte nadměrnou sílu, aby twist blade, který bude k poškození ostří a vliv přesnosti nástroje.

poznámka:

1. Děti mladší 12 let musí být v doprovodu rodičů

2. Kovové přesné nástroje, neklesají, normální provoz může být použit pro více než dva roky.

3. Kovové nástroje jsou rez-osvědčilo na povrchu a budou uloženy v souladu s prostorem, prostředím.Doporučuje se, aby se ušetřilo místo, aby se zabránilo vlhkosti.Vyhnout se srážce s jinými kovové nástroje, způsobit ztrátu, a pravidelně používají olej na ochranu proti korozi.

4. Tento nástroj je určen pro plastové modely a neměly by být použity na kovové části.

Děkuji vám za vaši podporu!Vítejte na nákup od nás!Můžete, kontaktujte nás pro získání více detailů o zboží .budeme připraveni odpovědět vám co NEJDŘÍVE.

Původ KN(Původu)Certifikace NIC

Štítky: dívky šaty tunica, iphone případ tirkis, minifee mohér paruka, dívky šaty chanel, formy hlíny hodinky, dívky šaty 8 14 y, holky zvýšené postele, horké téma náušnice, joyetec exeed grip.

Napsat recenzi

Hodnocení