Ski Snowboard, Voskování Kartáč Škrábání Voskové Desky Ořezávání Opravy Nástroj Kit

Dostupnost: Skladem

SKU: w11808

1 960.34 Kč

Popis:

1.Je to snowboard, voskování kit (STK-1), praktické a nákladově efektivní nástroj sada pro osobní a lyžařské obchodníci opravy a polské voskování lyží. 2.Sníh přátelé mohou klasifikovat všechny druhy nástrojů, které musí být řazeny do toolkit, což je výhodné provést a udržovat, a to zejména, když jde ven pro lyžování.Můžete si vzít potřebné nástroje pro údržbu a údržbu, kdykoli a kdekoli je potřebujete.Sada má dostatek prostoru, aby se dal do další nástroje, jako je vosk, nebo nářadí jako jsou úhlové měrky.

Balíček Zahrnuje:

1.Nylon kartáč 2.Koně kartáč na vlasy 3.Měděný drát kartáč 4.6" dlouhý šikmý zub, jeden plochý soubor 5.Double-deska stírací deska (škrábání přebytek sněhu vosk) 6.PTEX spodní deska opravy pásu (jeden pro každý černá a bílá) 7.Kovové škrábání voskové desce (pro škrábání přebytek PTEX materiál) 8.Toolkit

Funkce:

1.Tři sady kartáče jsou vyrobeny z Evropské importované eukalyptového dřeva, dřevo zrno je velmi krásná, a high-end, cítit se dobře. 2.6-palcový dlouhý soubor je vhodný pro opravy spodní části desky a ostří.Čepel ocel může být také používán spolu s úhlem vládce.

Číslo Modelu LYPoužití Komerční VýrobaTyp Další

Štítky: kartáč na lyže, cross ski, žehlička ski, snowboaed wax kit, snowboard vosk kit nz, lyžařský vosk, ski snow, auto snowboard, lyžařské kůže, helmy lyžařské měsíc.

Napsat recenzi

Hodnocení