12ks Papír Klipy Kovové Barevné Sponky Záložku Sponky na Papír pro Domácí Kanceláři Školy

Dostupnost: Skladem

SKU: w11437

99.99 Kč 57.07 Kč

12ks sponek ve tvaru Srdce, Kovový Kreativní kancelářské Sponky Barevné Sponky Záložku Sponky na Papír pro Domácí Kanceláři Školy

Popis

Tento produkt je sada 12ks sponek označit své poznámky, fotografie, karty, knihy.Tyto ve tvaru srdce, sponky jsou roztomilé a zajímavé, aby vaše poznámky nový vzhled.Robustní a pevný kovový materiál zajišťuje jejich trvalé a opakované použití.Univerzální klipy pro domácí, kancelářské a školní použití.Ideální jako pěkný dárek pro děti a studenty jako odměny.

Funkce

- Barva: Jak Je Znázorněno.

- Materiál: Kov.

- Velikost: Přibl. 2x2.3x0.3cm.

- Premium, elektrolyticky pokovené, kov se silným výstřižek síly a strudy konstrukce, není snadné, aby deformovat a spolehlivé použití.

- Rozkošný a kreativní tvar srdce design, vynikající, dobře vypadající.Přináší další potěšení s těmito legrační prvky.

- Používá se především jako fotografii, nebo vědomí, znamení, klip, záložky.Clip volné papíry, knihy nebo dokumentu společně, aby jim organizovaná.Přihlásit poznámky a fotografie roztřídit je dobře.

- Sponky jsou nezbytné pro domácí, kancelářské a školní použití.

- Ideální jako dárek pro děti a přátelé, učení odměny pro studenty, propagační předměty, atd.

12 x sponky

Materiál Kovové

Štítky: záložka peří, záložka čínský, záložka hodně, záložka roztomilý, záložka kovový klip, kniha mark metal, značka stránka, záložka motýl, záložka magnet, záložky pro knihy kovu.

Napsat recenzi

Hodnocení