HSS Mechanické Edge Finder 10MM CNC Frézování Soustruh Dotykový Bod Senzor Práce Vysoce přesné a Rychle Měření, Nástroj

Dostupnost: Skladem

SKU: w1143

131.58 Kč 92.15 Kč

Specifikace: Zbrusu nový Materiál: HSS Velikost: přibl. 90*18mm Sonda průměr: přibl. 4 mm Stopka průměr: přibl. 10 mm Funkce: Vysoce přesné měřicí nástroj, který lze rychle a snadno nastavit mechanické vřeteno a obrobku vztažný bod přesně uprostřed pozici: přesnost a reprodukovatelnost příslušných vrtání, frézování, vyvrtávání a broušení, přípravky, atd. přesnost polohování práce.Odpojte finder kolíky, pružiny mohou být nahrazeny.Edge finder úlohou je určit polohu obrobku na stroji, které určují pracovní souřadný systém.Platí pro tradiční frézovací stroje a obráběcí centra.S rychlostí 400-600 rpm použití.Speciálně konstruované sondy 4mm, stanovit pro malý otvor je úzký příkop a měřeno pomocí.Dolní konec rotace část je magneticky stíněný.Mechanické rotace měření, žádné upínací chyby, opakujte měření s přesností do 0,005 mm.Vysoká pevnost a tvrdost.Odolné v použití.Obsah balení: 1ks x edge finder Poznámka: Prosím, dovolte 1-5mm chyby vzhledem k ruční měření.Položka barva zobrazena na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejně.

Číslo Modelu Edge finderPůvod KN(Původu)Materiál Rychlořezné OceliPrůměr 18mmCelková Délka 90MMTyp Deska FrézyCertifikace NICStupeň R0.1Povlak Tin

Štítky: edg finder, mini sweeper, reiki prsten, cnc touch, cnc čidlo nástroj, edge finder nástroj, indukční senzor cnc, cnc indikátor, skotská košile, soustruh nástroje.

Napsat recenzi

Hodnocení