Hot prodej nový Styl >>>>Okouzlující přírodní 6 mm 3 řádky korálky Klenot kámen Náhrdelník 18-20 "AAA

Dostupnost: Skladem

SKU: w11368

435.46 Kč 313.47 Kč

jewerly box

Doprava

1. Výchozí způsob dopravy je letecká pošta, která nemá žádné celní problémy na většině časů.Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl v importu zboží.Pokud chcete rychlejší shpping metoda,

nabízíme ems a dalších Express.Můžete nás kontaktovat pro přesnou částku, pokud si nejste jisti, expediční poplatek pro vaši zemi.

2. To trvá asi 7-20 dní pro leteckou zásilku, aby se dospělo v USA,velké BRITÁNII,Kanadě, a většina Evropských zemí, ale to bude trvat 20-50 dní do Jižní Ameriky klienty.Pokud si nejste jisti, o své zemi služby, prosím, laskavě kontaktujte mě pro více informací.

Další Pokladna Instrukce

Vždy se snažíme v našich silách, aby Legálně Minimalizovat své dovozní cla (nebo GST nebo V. a. T. nebo jiných Daní).Ve většině případů , tam je žádná cla.Nicméně, pokud žádné další poplatky vytvořené pro celní odbavení musí být hrazeny zákazníkem.Aby se zabránilo jakékoli neštěstí, jste navrhnout seznámit místní zvyky a nařízení vlády před nákupem.

Návrat politiky

Kupující by měl zkontrolovat balíčku, jakmile obdrží.Pokud balíček poškození během nákladní dopravy, prosím odmítnout podepsat pro balíček a vrátí se k nám.Pak kontaktujte nás okamžitě.

Pokud potřebujete vrátit, prosím, zkontrolujte, dvakrát pro potvrzení položky ne práci a kontaktujte náš zákaznický servis zástupce, dejte nám vědět podrobné problém a pošlete nám nějaké obrázky pro potvrzení.a pokud kupující trvat na návratu, po našem technický inženýr kontroluje přijaté návrat je bez jakýkoliv problém s kvalitou,všechny starosti je na náklady kupujícího.

Přijímáme POUZE návrat k původním obalu.Prosím, ujistěte se, že položky nemají člověkem sabotáž.Pokud jste si zakoupili v nesprávné stavu,UPOZORŇUJEME, že poštovné a manipulační poplatek nebude náhrada, vše, zpáteční lodní poplatek by hradí kupující.

Pro vrácení dotazy, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu.

Prosím, přečtěte si tyto detaily pečlivě, než nabídky a kontaktujte nás přímo pro další dotazy, naše služby, personál je připraven vám sloužit.Díky za pozornost.

O nás

Toto je můj nový obchod a já jsem velmi ocenil každý klient, který přijde a navštíví nás.Vaše podpora znamená pro nás hodně.Můžete mi dát zprávu na jakýkoliv problém a

Zpětnou Vazbu Podmínky:

-Ceníme si našich zákazníků a chceme, abyste byli spokojeni.

-Pokud nejste spokojeni z nějakého důvodu, prosím, napište nám před odjezdem negativní zpětnou vazbu e.

-Jsme rozumní a budou tvrdě pracovat, řešit problémy spravedlivě.

-Většina problémů může být vyřešena, aniž by museli opustit negativní poznámky pro sebe.

-Pozitivní Zpětná vazba Bude Vlevo Po Obdržení Zpětné vazby od Kupujícího.

Číslo Modelu AAATyp Řetězec Lano ŘetězecJemné nebo Móda MódníFunkce Mood TrackerTyp Položky NáhrdelníkyKovy Typ NICNáhrdelník Typ Přívěsek NáhrdelníkyStyl TrendyMateriál KámenZnačka NoEnName_NullVelikost Přívěsku cmKompatibilita AndroidPohlaví ŽENYTvar\vzor Srdce

Štítky: klíčenka gumová gpz, tvář základny dovážené, klíčenka malých hliněných, klíčenka logo škoda, činka zámek 25 cm, evropské podvod hnědá, el neon strip app 6, klíčenka lesklý podpatek, k drama bohai šaty.

Napsat recenzi

Hodnocení