Nové a originální MC68HC000FN16

Dostupnost: Skladem

SKU: w11170

33.77 Kč

Milý Příteli, Děkuji vám moc za vaši podporu.Pokud nějaké jiné požadavky, které ostatní dodavatelé a nás neukázal v www.evavrabcovanyvltova.cz , plz nás kontaktovat prostřednictvím vytvořit nový odkaz pro vás.Protože stále máme velké zásoby nenahrály v www.evavrabcovanyvltova.cz.Záruční lhůta je 6 Měsíců.Platba • Při nákupu na www.evavrabcovanyvltova.cz, vaše platby je chráněn Podmíněná.Sledujte své objednávky v jakékoliv fázi dodávky on-line a pocit bezpečí, že platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení doručení vaší objednávky.S Escrow, vaše údaje o kreditní kartě jsou nikdy vystaveny.

Přepravní podmínky • záruční doba doprava a bezpečnosti dodávky, jsme POUZE schopni loď položku do zemí uvedených v Lodní dopravu A Balení.

Záruka •6 Měsíců Záruky.Koupit s důvěrou!Zpětná vazba: Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. • Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Naším cílem je poskytovat Nejvyšší Úroveň Služeb Zákazníkům, budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.

Kontaktujte nás: • staráme se o naše stálé zákazníky, pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl.Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě.Prosím, dovolte 24 obchodních hodin pro nás odpověď.

Děkuji vám za vaši podporu, doufám, že každý má příjemný pracovní cestu v našem obchodě a vítám vás, pojďte dál!

Číslo Modelu MC68HC000FN16Původ KR(Původu)Kompatibilní Značka/Model NICZnačka WSMY

Štítky: mc68hc000fn8, mc68hc05b16, flyback transformovat, packard bell te11bz, ac 250 w, cd nabíječka, mc68, Plcc 68, mc68hc000fn.

Napsat recenzi

Hodnocení