WS25 hudba person 3D Arcleigh zeď opatří ložnice kolejní lůžka, obývací pokoj třídě zeď dekorace

Dostupnost: Skladem

SKU: w11143

260.97 Kč

Detail:

XS: 60*47 cm

S: 80*63 cm

M: 100*79 cm

L: 120*95 cm

XL: 150*120 cm

Věnovat pozornost:

Samolepky na zeď musí být sestaveny sami, a složitější zdi je připojen, více znepokojující je to.Zašleme vám šablony papír a kompaktní uložení akryl samolepky na zeď.Musíte najít odpovídající akrylové desky podle šablony, papír a vložte jej.Tohle je DIY procesu.Pro pohodlí přepravy, budeme rozdělit některé velké plochy-samolepky na zeď do několika částí, doufám, že chápete.

Tam může hav e vypálené značky na zadní straně akrylová deska, která je vlevo při řezání, ale to nebude zanechat stopy na přední straně.Prosím, nepoužívejte na otevřené spory nebo špatné recenze.

Je třeba poznamenat, že kompaktní uložení akryl jste obdrželi, je ne být vytisknuté.Pokud jste se nebojí potíží, se budete cítit šťastní a naplnění, protože si vyzdobit sami.Pokud jste člověk, který má strach z potíží a nemá trpělivost, pak možná nejsou vhodné pro nákup samolepky na zeď, to samolepky na zeď nemusí být to, co chcete,~

INSTRUKCE:

1 . Zkontrolujte, zda všechny věci

2. Otevřete okno, dlážděná šablony papír

3. Opravit šablonu deska na zdi, kde chcete držet

4. Trhat šablony papír podél tečkované linky

5. Držet odpovídající samolepky na zeď na duté

6. Po přilepení všech samolepky na zeď, rip off šablonu papíru a ochranné fólie na samolepky

Častá otázka:

1. Doba dodání: obecně platí, že budeme odeslat zboží do 2-7 dnů, po připsání peněžních prostředků na účet.

2. Dopravní problémy:

(A), budeme dodání zboží,dle přání zákazníka choo se logistiky, v obecně, logistika bude trvat 15-60 dní, pokud neobdržíte zboží ve stanoveném čase, prosím, kontaktujte nás na prodloužení dodací lhůty.

(B) je-li obal poškozen, když jste obdrželi zboží, prosím, vyfoťte obal, a pak zkontrolujte, zda zboží bylo dobré, nebo ne.Pokud zboží bylo poškozené, prosím, kontaktujte nás v čase.

3. Hodnocení: Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám 5 hvězdiček chválu.

4. O odpověď na zprávu

Protože jsme může mít časové rozdíly, takže nemůžeme odpovědět na vaše informace v první době, prosím, odpusť mi.Ale prosím, věřte, že my vám odpovíme vám v první době, kdy jsme se zobrazí zpráva .Díky za pochopení.

Specifikace Multi-piece PackageScénáře ZEĎTéma KreslenýPůvod KN(Původu)Styl KreslenýMateriál AkrylKlasifikace Samolepky Na OknoVzor 3D NálepkaZnačka LUOYI DOMŮ

Štítky: watchec dospívající ya knihy, hodinky náramek volné, hodinky design zvířata, hodinky cartier svatých, hodinky muž velké 55mm, hodinky připojit iphone, hodinky kartáč dětí, hodinky fitbit adaptér, hodinky lige úplné datum.

Napsat recenzi

Hodnocení