Přeshraniční Hot Prodej Pet Halloween Legrační Pavouka Na Hrudi Kreativní Kočka Pes Velký Pes Proměnlivých Oblečení

Dostupnost: Skladem

SKU: w11

435.46 Kč

I. Pokyny Velkoobchod

1. Produkty Společnosti Podpora Smíšené Dávky, Tak, Že Vaše Paleta Je Bohatá, Kapitál, nebudou Přeplněny, a Podnikání Bude Snazší.

2. Velkoobchodní Podmínky: Dodání více než 200 Juanů.

3. Pokud Výrobek Má Různé Styly Nebo Barvy, Budeme Je Distribuovat Rovnoměrně, Když Doprava, Snažte se, aby Vám Horké Styly!

4. Vzorek Pravidla: Podívejte se na Vzorek na Dvojnásobek Velkoobchodní Ceny, a Vrátit Rozdíl příště.

II.Pokyny K Dopravě

1. Způsob Odeslání k Dispozici Jsou Tři: Brand Logistics.Obyčejné Zkontrolovat.Express .

Nákladní Odkaz:

2. Všechny Produktové Nabídky nezahrnují Poštovné, Přepravné a Daně (Nákladní dopravu musí hradí Zákazník Sám).Ve snaze Ušetřit Náklady a zrychlit Dopravu, Města, Kde Yiwu Logistiky a automobilové Dopravy Může Dosáhnout Obecně Používají Logistiky a automobilové Dopravy Dodat Zboží.Podporujeme Také Jiaji, Debang a Huayu Logistiky (Pokud Je Určen Logistiky, Můžeme Poslat To na Vás).

3. Dodací lhůty: Vzhledem k Velkému Velkoobchodní Objem, musíte Objednat do Skladu jako První, a Pak Uspořádat Rozdělení Nákladu, Balení a Dřevěný Rám.Obvykle dodáváme Zboží Do 72 Hodin, Takže Prosím, nebojte se o Zákazníky a Přátele, Je Dobré se Objednat Předem, Děkujeme za Pochopení.

III.po-Prodejní Servis

Prosím, Přečtěte si Společnosti je Velkoobchodní Instrukce, po-Prodejní Služby, Způsob Platby a Dopravy podle Pokynů Pečlivě před Nakupování, Tak, Že Obě Strany Mohou Komunikovat a Lépe Spolupracovat..

1. Přiložené Obrázky Produktu Jsou Pouze pro Referenci.Vzhledem k Aktualizaci Nebo Zlepšení Kvality Výrobků, Některé Konfigurace, Barvy, Styly, Atd. Se mohou Změnit bez Předchozího Upozornění.Objednávky Jsou Předmětem Fyzické Objekty.

2. o Problému Manipulace s Výrobkem?

Společnost Je Zodpovědná za Celý Proces Prodeje Produktů.Budeme Se Snažit v Našich silách, aby Dělat Dobře v Produktu Inspekci a Ověřování.Budeme Se Snažit v Našich silách, aby Dělat Dobře v Balení Produktu.Budeme Také Snažit v Našich silách, aby Spolupracovaly s Renomované Logistické Společnosti a Komunikovat Tak, aby Zajistily Bezpečný Příchod Zboží.Zajištění Bezpečného Příjezdu Zboží.V Případě 1. Produkt Faul, odstraňování slizovitých látek a Další Problémy, Budeme Jednat s Vámi přes Dobré Komunikační a po-Prodejní. 2. Pokud Potřebujete Příslušenství, Reissue Je, Když Si Je příště.Pokud Potřebujete Vrátit Výrobek, Náklady na Dopravu Hradí Kupující.Lpění na Principu Vzájemného Prospěchu, domnívám se, že Společnost Bude Tvrdě Pracovat pro Vaši Důvěru.Protože Když Si Vyberete Dodavatele, Také Jsme Se Vybrat Zákazníky.Chceme Jen Vybrat dlouhodobou spolupráci Zákazníky, Rozvíjet Společně.

Protože To Je Velkoobchod, Dodací Množství Je Velmi Velký, To Je Nemožné, aby Zkontrolovat, Zda Tam Bude Faul pro Každou z nich.Možné Problémy Patří Špatná Dodání Produktu, Problémy s Kvalitou Výrobku, Poškozené Obaly, Poškozené Dopravní, a Drobné Vady v Produktu.

3. Pokud Máte Jakékoliv Dotazy, po Obdržení Zboží, Prosím, Kontaktujte Váš Zákaznický Servis.Lepší po-Prodejní Servis pro Vás

4. Pokud Budeme Dodávat Zboží Včas, ale Nákladní Společnost Zpoždění Dodací Lhůty Nebo Jiné Ztráty, nebudeme Nést Příslušnou Odpovědnost a Odškodnění.

5. Zákazník Obdrží Zboží do 4 Dnů Jádra za Množství a Kvalitu Zboží, Pokud Tam Je nějaký Problém, Včasná Zpětná vazba na po-Prodejní Služby Zákazníkům.Nemáme Žádné Námitky Do 4 Dnů po Příchodu Zboží.To Je Za to, Že Tam Není Žádný Problém s Tímto Spolupráci a Uzavírat Transakce.Pokud nejste Spokojeni Subjektivně a Vzít Představivost jako Důvod, nebudete Akceptovat Vrácení bez Problémů s Kvalitou.Pečlivě Zkontrolujte, zda Balení před porodem,

6. Prosím, Komunikovat s Náš Zákaznický Servis, před Vrácením Produktu Potvrdit, Kategorii Produktu a Množství.Pokud Vrátíte Zboží Přímo bez Jakéhokoliv předchozího Upozornění, nezvládneme To.Pokud Vrácený Výrobek Je Poškozen, Jsme Se Zachovat Původní Balení a Nesou Riziko Poškození.Pokud Vrácený Výrobek Je Poškozen, nebudeme Náhrady.

7. Prosím, Vrátit Zboží, Které Nejsou Naší Společnosti, Tak, aby Přinést Nepříjemnosti na Váš Návrat.

IV.Způsob Platby

1. Přímý Bankovní Převod

2. Platby Alipay

V. Kontaktní Údaje Společnosti

Alibaba Cloud, Cloud Computing, Web: https://shop1464886860434.1688.com

Alibaba Účtu: Nálada Pet Products

Společnosti Tel: 0579-85210307

Společnost E-Mail: [email protected]

položka B32106Kategorie Pet OblečeníZda patent zdroj NoZda Tváře Patří k Dar NoZda chcete Importovat NoTyp Položky Kravatu A MotýlkaPůvod ZhejiangMateriál BavlnaHlavní Navazující Platformy EBay, Amazon, Přání, AliExpress, Stand-Alone, LazadaVelikost S,M,L,XL,XXLPoužití Pohlaví UniverzálníPovolené Soukromé Značky IsStyl Evropa a Spojené StátyKategorie Produktů Pet kostým

Štítky: obrovský pavouk, obří halloween spider, chlupatý pavouk, falešný spider, halloween spider plyšové, pavučiny, dekor spider, rc pavouk, plyšový pavouk, velký pavouk.

Napsat recenzi

Hodnocení