Nafukovací květiny, Pichlavý květ, vzduch, model Bar Party nákupní centrum, supermarket nastavení rekvizity

Dostupnost: Skladem

SKU: w10938

7 188.71 Kč

Barva: jak je znázorněno na obrázku

Množství: 1 sada

Plug: USA, EU

Velikost balení: 19 * 10 * 12 cm

Hmotnost: 7kg

Doba výroby: 3-7 dnů

Obchod termín: DDU

Způsob platby: kreditní karty, TT, PayPal, Western Union

Poskytnout OEM (přidat barvu, číslo, logo, atd.)

MOQ 1 ks

Export karton balení

Zdarma domů dodání

Hlavní body:

1. Zip design: zip lze umístit na boxovací pytel, které je vhodné použít a nebojí se být unešený silným větrem.

2. Větrolam prvků: vzduch, plíseň je vybaven větrolam zip na horní a dolní části, které mohou být opraveny tím, že tahání lana.

3. Osvětlení dekorace: tam je osvětlení uvnitř nafukovací model.LED světla, v noci lépe.

4. Snadná instalace: otevřete zip, dát pytel s pískem, a pak vytáhněte zip, kravatu vzduchu přívod vzduchu plíseň ventilátor, připojte ventilátor a světlo do transformátoru, tie kabel do vzduchu plísně, připojte napájení, a konečně uvázat.

5. Produkt příslušenství: nafukovací ventilátor, transformátor, lampa, dvě svíčky a čtyři vytáhněte lana, opravy kit, dva pytle s pískem.

6. Použitelné příležitosti: venkovní reklamy, turistické atrakce, bary, nákupní centra, večírky, zábavní parky

, centrum volného času, park, leasingové společnosti, atd.

7. Ventilátor přijímá silný abs plast, vysokorychlostní low-hluk ventilátoru a transformátoru přijímá integrovaný impregnace proces, který je nepromokavé.

8. Nádherné sochy: tento nafukovací model je nejen zajímavé, ale také jedinečný.Jeho román tvar přitahuje nesčetné oči.

9. Vysoce kvalitní materiál: vysoká hustota Oxford tkanina, lehká váha, silnou sílu, crack odolnost, dobrá pevnost v tahu, žádný únik vzduchu.

10. Výrobní režim: dvojitý šev, dmychadlo musí pracovat pořád. 11. Přizpůsobené služby: barvu, velikost a tvar lze přizpůsobit.Logo, grafiku lze tisknout jakýkoliv vektorový soubor (jako AI, CDR, CAD, PSD...), můžeme také navrhnout podle obrázků nebo modelů, které poskytují.Potvrďte prosím všechny podrobnosti s námi, a dostanete nabídku co nejdříve. ♥♥♥ Vaše spokojenost je naše snaha! ♥♥♥ Více položek, aby v době, tím více slev dostanete.Vítejte poradit! ♥♥♥ Prosím, neváhejte mě kontaktovat pro více informací. ♥♥♥ Přizpůsobené služby: produkty v našem obchodě jsou všechny skutečné fotografie.Můžeme vyrobit jakýkoliv nafukovací předměty podle vašich požadavků.Poté, co odešlete objednávku a před výrobou vám zašleme 3D návrh pro vás pro potvrzení.Budeme vyrábět výrobky poté, co jsme spokojeni. ♥♥♥ Vítejte zjistěte více o našich produktech

Materiál HadříkemPříležitosti StranaPůvod KN(Původu)

Štítky: bílý květ nafukovací, svítící nafukovací květiny, korejský rám obrazu, fotografie nástroj, dekor foto, nafukovací růžové květy, baby sprcha party nádobí, nafukovací květina korálek, nafukovací květiny nevěsta, pozadí, včela.

Napsat recenzi

Hodnocení