Běchovice – Praha

MČR v silničním běhu – PRAHA – BĚCHOVICE

Legendární běchovický závod jsem již několikrát absolvovala, párkrát i jako součást čistě lyžařské přípravy a poměřila tak síly s atletkami :), takže je pro mě tento závod trochu nostalgický. Někdy v dobrém, někdy ve špatném (jeden rok mi totiž na 6.km praskla fascie na chodidle levé nohy, ale já stejně doběhla – 4. místo, pak nakoupila a naložila všechen nábytek do obýváku a ještě řídila domů, tenkrát mě to stálo měsíc o berlích). Nicméně jsem se i na tento ročník těšila.

Do Prahy jsem odjela již v pátek, nejdřív nafotila fotky pro Mountfield (od kterého mám doma moji milovanou infrasaunu), pak mě skvěle namasíroval Karel Kuchyňka v Running mallu a pak jsem se vydala do Slaného, abych podpořila akci „Atletika pro děti“ Dokonce jsem byla přinucena házet oštěpem!!!!! JÁÁÁÁ!!!! No hodně riskovali….. Ale přežili všichni, jen moje ego a sebedůvěra byly značně pošramoceny….

Večer jsem se přesunula na ubytovnu CSMV a sobotu absolvovala besedu, zapracovávací trénink a thajskou masáž. Musím přiznat, že jsem se cítila dost unavená.

V neděli ráno se mi ani nechtělo vstávat a jít na rozcvičku. Po dlouhé době se mi opravdu ani závodit nechtělo. Připadala jsem si vyčerpaná. Když jsem přijela do Běchovic, tak mě překvapil zájem lidí, kteří se se mnou chtěli fotit, autogram, nebo i jen popovídat. Také jsem poskytovala rozhovory do televize a vůbec bylo spousta takovýchto povinností. Jindy mě zájem vždy potěšil, tentokrát jsem na to ale neměla sílu, takže pokud jsem někoho odmítla…. omlouvám se.

Závod jsem jakžtakž zvládla, vyhrála jsem v čase 34:05 a rozhodně nejsem spokojena. Neběželo se mi hezky.

Večer jsem si dovolila menší oslavu u kamarádů (jsem jim opravdu moc vděčná) a teď hurá znovu do tréninku. KONEČNĚ

Běchovice

Foto Jan Pilát

foto Jan Pilát

Foto Jan Pilát

Foto Jan Pilát

Foto Jan Pilát

Foto: Jan Pilát

foto Jan Pilát

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.